Design skleněných dveří, který si sami vytváříte.

Potřebuji skleněné dveře?

Říct si „dveře jako dveře“, tak to již dávno neplatí. Dveře nemusí být jen obyčejný kus nábytku, ale tím, že si je budeme moci upravit podle svých představ, získáme originální prvek do našeho interiéru.

Lidé nechtějí žít v prostředí, ke kterému je nic neváže, ale touží si vytvořit domov, v němž se budou cítit dobře.

Dveře jsou tím prvním, s čím přicházíme do kontaktu. Dveřní křídlo se širokou paletou barev a motivů může působit tajuplným dojmem, jaký interiér za sebou ukrývá. Kombinací s dalšími, vhodně vybranými prvky, jako jsou skleněné stěny, docílíme sofistikovaného pohledu a budeme vnímat svůj domov zase jiným způsobem.

Typy dveří

Můžeme vám nabídnout dveře s technikou Grafoskla v průhledném i neprůhledném provedení. Typy dveří, kde možnost skla s grafikou je, jsou, otočné dveře, jednokřídlé, dvoukřídlé a posuvné.

Každá z uvedených variant přináší rozdílný produkt s vysokou bezpečností a snadným ovládání.

Otevřená budoucnost

Pryč je doba oprýskaných dveří a stěn. Naše skleněné dveře rozzáří každou místnost a vdechnou jí nezaměnitelnou atmosféru. Navrhněte si dveře podle svých představ: od jednokřídlých až po posuvné dveře s vybraným kováním.

Interiér jako umění

Každá maličkost může být umělecky hodnotná a povýšena na esteticky vyšší úroveň. Jsme si toho vědomi, a proto svými produkty chceme přispět k vašemu šťastnějšímu a spokojenějšímu bydlení.