Design skleněných dveří, který si sami vytváříte.

Proces výroby skleněných dveří J.A.P.

Samotné výrobě skleněných dveří předchází pečlivé zaměření místa, kde budou skleněné dveře umístěny.

Společnost J.A.P. vyrábí své produkty pomocí revoluční techniky Grafosklo. Jedná se o grafický motiv, který vzniká kombinací grafického tisku a interiérové fólie. Tisk a fólie umožňují vznik designového efektu skleněných dveří s navrženým grafickým motivem.

Potisk vnitřní fólií zajišťují speciální tiskárny s nadstandardní technologickou úrovní za využití UV stabilních barev. Zapečení skla probíhá za přesně hlídaných podmínek.

Pro zajištění bezpečné manipulace a patřičné odolnosti celoskleněných produktů se využívá kalené sklo. Tloušťka skleněných tabulí se liší podle druhu interiérových prvků. Tuhost skla se většinou pohybuje mezi 9 až 11 mm.

Další cesty designu Grafosklo

Neustále sledujeme nové trendy a ustavičně vylepšujeme naši technologii. Grafosklo má velkou možnost výběru a uspokojí i ta nejnáročnější přání.

Speciální technika zatavení umožnuje použít další různé látky, které vyhovují technologicky náročnému výrobnímu postupu.

Zatím nejvíce se osvědčují bavlněné látky, barevné fólie, přírodní materiál a jiné přírodniny.

Otevřená budoucnost

Pryč je doba oprýskaných dveří a stěn. Naše skleněné dveře rozzáří každou místnost a vdechnou jí nezaměnitelnou atmosféru. Navrhněte si dveře podle svých představ: od jednokřídlých až po posuvné dveře s vybraným kováním.

Interiér jako umění

Každá maličkost může být umělecky hodnotná a povýšena na esteticky vyšší úroveň. Jsme si toho vědomi, a proto svými produkty chceme přispět k vašemu šťastnějšímu a spokojenějšímu bydlení.